Foto: Unsplash
Millest tegelikult sõltub inimeste väline ilu? Saates teeme juttu sisemisest tasakaalust, selle otsimisest ja leidmisest; iseendaga sõbraks saamisest. Olulises teemas aitab selgust luua koolitaja, terapeut, joogaõpetaja ja kahe raamatu autor Kaidi Laur.

Saatesarjas peamiselt nahahooldusest rääkides oleme jõudnud korduvalt tõdemuseni, et välimine ilu on otseses seoses n-ö sisemise ilu ja inimese vaimse ning füüsilise tervisega. Miks on sisemine tasakaal niivõrd oluline ja kas see tõesti paistab siis välja, kui oleme stressis ja tasakaalust väljas? Isegi, kui maname ette oma säravaima naeratuse ja püüame tasakaalutust varjata?

“Kui mõelda, mis on inimese baasvajadused – uni, korralik toit, füüsiline heaolu; lisaks tuleks mõelda, mis on mu elu eesmärk ja kuidas end tunnen… Kui baas logiseb ehk kui inimene ei maga hästi, ta ei suuda enam süüa või ärevatest mõtetest vabaneda, ei suuda ta ka üldist head enesetunnet enam saavutada,” arutleb Laur.

Mõtiskleme saates, kuidas elada teadlikumalt ja aeglasemalt; kuidas luua isiklik sisemine õnn, mis ei sõltuks kellestki teisest peale meie enda. Räägime spordi ja hingetoitvate hobide olulisusest, enesekindluse saavutamisest ja vähemate hirmudega elamisest.

Head kuulamist!