Mantel: Zara
Nemad juba teavad, kuidas Zarast parim võimalik kraam üles leida.

Kuulsuste stilistidel võivad olla küll head kontaktid maailmakuulsate disaineritega, kuid neil on ka saladusi – näiteks see, et nad armastavad kiirmoekette nagu Zara. “Armastan Zarat, kuna see on küll kiirmoekett, kuid nende toodetel on oluliselt pikem eluiga kui nii mõnegi teise sarnase brändi esemel,” avaldas Who What Wear portaalile stilist Cher Coulter, kelle klientide hulka kuulub ka näiteks modell Rosie Huntington-Whiteley. Ta lisab, et mõne asja puhul ei aima keegi, et see on tegelikult Zarast.

Zara üheks suuremaks tugevuseks peetakse fakti, et bränd pakub suhteliselt soodsas hinnaklassis hooajaliselt väga trendikaid tooteid. “Ostan Zarast just trenditooteid,” ütleb ka Hollywoodi stilist Warren Alfie Baker. “Seal on väga palju erilisi esemeid, millega saab lihtsa välimuse isikupäraseks muuta – sel hooajal on näiteks väga aktuaalsed samet ja leopardiprint.”

Olgugi, et sealt leiab palju julgeid moeesemeid, leidub Zaras ka iga garderoobi baasrõivaid. “Zara skinny-teksad on mu salarelvaks,” ütleb stilist Lindsay Flores, kes hoolitseb samuti Hollywoodi staaride välimuse eest. “Nende mantlid ja pintsakud ka!”