Jazziliidu esinaine, Eesti kuulatuim artist, moesaadik, teletäht (ja paljusid muid ameti- ja aunimetusi kandev) Laura Põldvere (28) on mõnele aga inspireeriv trennikaaslane, hea sõber – ja abivalmis naabriplika.

Hiljuti sai Laura elus läbi üks eluetapp, millesse kuulus ka abielu Joel-Rasmus Remmeliga. Mis siis juhtus?

“Aasta alguses sai selgeks, et meie põhimõttelised erinevused ei ole lahendatavad. Kui inimesel on nii kindlad põhimõtted, on tema jaoks üks tõde. Sa ei muuda teda. Ja siis muudad ennast, mida ma tegingi. Ma muutsin oma arvamusi, mõtteid, elustiili, tegemisi. Ja paraku see ei toimi pikaajaliselt, sest unustad, kes sa ise oled.” 27aastaselt lahutada oli raske, sest taheti end ju kogu eluks siduda, aga siiski tundus parem teha seda nüüd kui viie või kümne aasta pärast.
Kõlab nagu liigagi tuttav olukord paljudele naistele. Laura oli küll Joeli armastades vastu võtnud Jumala, kuid ei hoomanud siis, mida see tähendab tema töö ja muusika kontekstis: “Popmuusika juurde kuuluvad edevus, massipsühhoos, inimeste tunnetega mängimine, seksuaalsus jne, mis on kristlikust perspektiivist vale.” Tõsise mõra lõi suhtesse...

Mis see oli? Loe edasi Anne & Stiili digiajakirjast!