Gisele Bündchen REUTERS - Scanpix
Ka kõige kuulsamad ja ilusama kehaga modellid muutuvad vanemaks saades järjest ebakindlamaks.

Supermodell Gisele Bündchen oli 15 aastat järjest kõige enam tasustatud modell. Ta tegi Victoria's Secretiga lepingu, olles vaid 19-aastane. Oma raamatus "Lessons: My Path to a Meaningful Life" paljastab Gisele, et esimesed viis aastat oma karjääris tundis ta ennast napis pesus poseerides mugavalt.

Kuid mida aeg edasi, seda ebamugavamaks muutus peaaegu alasti kõndimine kuulsa pesubrändi Victoria's Secreti poodiumil ning poseerimine lakkamatult pildistavatele fotograafidele. Pesuingel Gisele hakkas soovima saba, tiibu, keepi – ükskõik mida, millega ennast vähegi kinni katta.

Bündcheni rahutus paljastavate riiete kandmisel üha kasvas ja kasvas. Ta oli alati see inimene, kes küsis "Kas ma palun saaksin oma tagumiku kinni katta?"

"Stuudios olles ei olnud hullu, sest seal oli kõik alati kontrollitud. Kuid jumal teab, mis kõik võib poodiumil kõndides juhtuda. Piltidelt võib näha, et inimesed olid vastutulelikud minu ebamugavusele ning ma sain enda katmiseks kasutada väikest seelikut," jutustab naine.

Rääkides oma muljetavaldavatest saavutustest, annab Gisele au distsipliinile. Tema sõnul ei oleks ta ilma distsipliinita midagi saavutanud; see on ta parim sõber.

Allikas: Bazaar