Foto: Shutterstock
Garderoobi korrastamine ja päriselt asjadest loobumine võib olla tõeline väljakutse. Mõnest lemmikust topist või kleidikesest loobumisel muutume tihti sentimentaalseks, meenutame kolme aasta tagust hetke, mil seda kandsime, ja otsustame riideeseme alles hoida, kuigi pole seda aastaid kandnud. Aitame sul oma garderoobi korrastada ilma masendusse vajumata.

Harjuta end kõike, mida kannad, riputama riidepuule ja asetama riidekapis peale kandmist kõige ette. Näiteks, kui kannad täna kleiti, pane see seljast võttes riidepuule ja riputa kapis esimeseks. Jätka seda iga kord, kui midagi kannad. Õige pea on selge, milliseid riideid sa pidevalt vajad (need asetsevad ühes kapi otsas) ja milliseid sa pole juba kuid kandnud (need ripuvad riidestange teises otsas). Loobu kõigest, mida sul tegelikult vaja ei ole läinud, sest tõenäoliselt sa ei jää neid ka taga igatsema.

Veel üks nipp – enne riietest loobumist vaata, kas mõni neist esemetest on vaevu kandmata või väga heas korras. Kui leidsid midagi väärtuslikku, müü või anna see ära kellelegi, kellele see hästi sobida võiks.

Allikas: Glamour