Eesti Muusikaauhinnad 2020 Foto: Karli Saul
"Ma mingil määral arvan, et Martti on minu õnnetalisman," tõdeb lauljatar Liina Ariadne Pedanik Anne & Stiilile.

"Kui ma Marttiga kohtusin, hakkasid kõik need imelised asjad minuga juhtuma," räägib Liina, tunnistades, et elukaaslase Martti Hallikuga kohtumine oli tema jaoks sõna otseses mõttes elumuutev. "Me esineme koos, ta mängib mulle kitarri ja me kirjutame koos muusikat," avab Liina suhte tagamaid.

Uue singli "Queen of My Own" üllitanud lauljatar tunnistab, et enda muusikaline alasti kiskumine ei ole kerge ja tekitab väga haavatava tunde, ent tugevuse saab endas leida tahtejõu abil. "Ma naudin selle tegemist nii väga, et ma arvan, et tahtejõud on see, mis edasi viib," ütleb Liina, kes peab uue singli esitlemist Eesti Muusikaauhindade galal üheks täitunud unistuseks.

Skandaalidesse lauljatar ei usu. "Ma üritan skandaalidest võimalikult eemale hoida, see ei ole minu rada. Ajan lihtsalt oma asja ja usun, et see aitab läbi suruda," räägib Ariadne.

Mis on aga efektselt riietuva lauljatari stiilinipp? "Ma kannan seda, mis on mugav," tunnistab Liina ja lisab, et armastab igapäevaselt palju ketse kanda.

LOE LISAKS: Liis Lemsalu popartisti tööst ja loomingulisest protsessist: on palju pisaraid, hirmu ja hüsteeriat