Liina Stein
Peokleitide seas leidub nii käsitööna valminud pitskleite kui litrisädelust, dramaatiliste värvide ja vormide kõrval on kollektsioonis esindatud ka paljud ajatud ja klassikalised väikesed mustad kleidid.

Nagu igal hooajal, leidub Liina Steini sügistalvises kollektsioonis ka mugavpraktilisi, kuid hurmavaid kontorikleite ja värvikaid karusnahksete detailidega jakke ning mantleid.

Sel aastal on on sündinud ka täiesti uus kollektsioon, Liina Stein LOVE – emotsionaalne keeristorm kirgedest, salasoovidest ning ürgsetest tunnetest, kollektsioon, kus iga rõivaese on omanäoline ning kõneleb keeles, mida mõistab iga naine. Liina Stein LOVE on ajatu, nüansi- ning detailirohke, kollektsioonis leidub nii nahkdetailidega ning kümnete kangameetritega kleite kui ülisensuaalseid body’sid, mille saab magamistoa kirekütjast muuta lihtsate teksapükstega stiliseeritult seksikaks peo-outfit'iks.Liina Stein on ka üks nendest disaineritest, kes lööb kaasa sel reedel Viru Keskuse katusel toimuval heategevuslikul Catwalki suvelõpupeol. Kleidid, mille suunatakse heategevuslikule üritusele, on säravad tooted, mis on juba paljude naiste südamed võitnud ning nende lemmikkleitideks saanud.

Tutvu Liina Steini loominguga veebilehel www.liinastein.ee ja Facebookis.

Osta pilet üritusele Piletilevist.