Tallinn Music Week
Tallinn Music Week on kohe-kohe ukse taga ning seekord ei puudu erinevaid kunsti- ja kultuurivorme koondavalt linnafestivalt ka disainile pühendatud osa. Esimest korda avab TMW raames uksed Showroom INTRO.

Nii see on! Esmakordselt esitleb Tallinn Music Weekil nooruke INTRO põnevat kontseptsiooni pop-up showroomist. Kahe nädala jooksul presenteeritakse kohalikku disaini nii Eestit väisavatele artistidele kui linnarahvale. Koostöös Disainikeskusega tutvustatakse siinseid loojaid ning loomemajandust läbi showroomi, disainituuri ning interaktiivse disainikaardi.

INTRO moto Tallinn Music Weekil on helilisele naudingule lisaks ka visuaalselt elamuslikku pakkuda. Nii avaneb artistidel võimalus showroomis esindatud toodetega oma etteasteid täiendada. Ühtlasi saab linnarahvas huvitavaid disainiampse endale soetada.

Showroom INTRO x TMW showcase kestab 23. märtsist kuni 7. aprillini. Koha on võtnud INTRO sisse aadressil Telliskivi 62. Otsida tuleb heledat konteinermaja, mis on seni olnud tuntud Valhalla stuudipoena. Kahel nädalal ootavad külastajaid sellised brändid nagu Kätrin Beljaev, Mari Masso, Poodles Club, BSURD, SECO, Marat, KUUL, SHAY jne.

Baltikumi rõiva- ja aksessuaaribrände esindava Showroom INTRO püsiesindus asub Riias, ostukeskuses Galleria Riga, kus valmistutakse hetkel Riia Moenädala eriväljapanekuks.

Disainikeskuse interaktiivne ja kergesti kasutatav disainikaart siin.
TMW raames läbiviidav disainituur: TMW 2019: Design / Disain.