Maybelline tähistas 100. sünnipäeva Foto: Maksim Toome
Möödunud nädalal tähistas maailma üks edukamaid meigibrände Maybelline New York oma 100. sünnipäeva. Tallinna Kaubamaja ilumaailmas avati selleks puhuks üks Euroopa erakordseimaid ostuelamusi pakkuv müügiboks, tutvustati Maybelline Eesti uut jumestuskunstnikku ning heideti põgus pilk Maybelline’i värvikasse minevikku.

“Viimase 100 aasta jooksul on Maybelline inspireerinud naisi üle kogu maailma rõhutama oma ilu just endale iseloomulikul moel, “ sõnas L’Oreal Eesti filiaali meigikatergooria tootejuht Veronica Puhk. “Maybelline New York jätkab kursil, mida on hoitud juba esimeste ripsme- ja kulmutoodete läbimurde aastatest – nihutada harjumuslikest mustritest välja astudes ilutööstuse piire ning pakkuda innvovatiivseid tootelahendusi kõigile tarbijatele.”

Peegeldades endas New Yorgile omast energiat, mitmekülgsust ja vabadust, on Maybelline võtnud oma südameasjaks innustada naisi esile tooma oma kodumatut ilu. Ka järgmisel 100 aastal seab Maybelline eesmärgiks jätkata naiste inspireerimist ja innustamist isikupäraste väljendusviiside loomisel.

Maybelline New York on maailma number üks meigibränd, mis pakub kõigile naistele võimalust mängida, avastada ja luua midagi erakordset.

Vaata galeriid ja kommenteeri, milline on sinu lemmik Maybelline'i brändi kandev meigivahend?