Meghan Markle PA Pictures/Scanpix
Kuna Meghan Markle on abielus noorema inglise printsiga, kes ilmselt kuningaks ei saa, siis tal ei pea olema ka samasugust avalikku sünnitust nagu seda on teinud Cambridge'i hertsoginna Catherine kõigi oma kolme lapsega.

Catherine sünnitas St. Mary’se haiglas Londonis ning tervitas pressi koos prints Williami ja vastsündinud lapsega lühikest aega pärast sünnitust. Samamoodi koos beebiga astus rahva ette ka printsess Diana.

Meghan Markle aga plaanib palju privaatsemat sünnitust ning võib juhtuda, et toob lapse ilmale lausa kodustes tingimustes.

Loe ka: Üllatav põhjus, miks lapseootel Meghan Markle valis selga minikleidi ja rikkus etiketireeglit

Mitmed allikad on Vanity Fairile kinnitanud, et Meghan ja Harry uurivad aktiivselt erinevaid võimalusi. Sünnituse ajaks elab paar Frogmore'i maamajas Windsoris ning nad võivad valida lähedaloleva haigla. Kaalumisel on ka kodune sünnitus, sest Meghani rasedus on kenasti arenenud.

Hoolimata otsusest saab kohapeal olema Sussexi hertsoginna ema Doria Ragland, kes lapsega toimetamisel abiks. Väidetavalt pidi just Doria olema see, kes suunab oma tütart koduse ja naturaalse sünnituse poole.

Meghan tutvub aktiivselt erinevate tehnikatega, mis naturaalse sünnituse juurde käivad ning tutvub ka võtetega, mida Catherine on oma kolme sünnituse juures kasutanud.

Loe ka: Kuidas erineb Meghan Markle kõigist kuninglikest naistest Briti monarhia ajaloos?