Foto: Vida Press
Michelle Obamal oli köögiviljaaed. Eleanor Roosevelti võis leida kohusetundlikult köögis, milles valmistati vaid depressiooni pärssivaid toite. Kuluaarides aga sahistatakse, et värske USA esileedi laseb endale luua spetsiaalse iluruumi, kus ta veedab igapäevaselt oma välimuse täiustamiseks vähemalt ühe tunni ja viisteist minutit, vahendab Vogue.

Naise isikliku jumestuskunstniku Nicole Bryl sõnul on see „segamatu keskendumise aeg“. Kuigi kuld tundub olevate Trumpide pere disainieelistuste seas lemmikuks, ütles Bryl hiljutises intervjuus, et proua Trump soovib kõige rohkem „kõige täiuslikumat valgustust“.

Ilutuba nõuab aga palju enamat kui tavapärast peeglit kraanikausi või laua kohal. Headeks näideteks on staarid, keda võib pidada modernse ilutoa kuningannadeks - Mariah Carey omas on näiteks marmorist vannitoa saarekese ümber puhketoolidega lõõgastusala ja kullaga kaetud laud. Celine Dioni kroonlühtriga kaunistatud toas on vanni äärtesse nikerdatud puidust reljeef. Donatella Versace on tuntud selle poolest, et ta armastab oma vannitoas kasutada mustast nahast detaile. Samuti leiab tema uhkest ruumist Buddha kuju, mis aga spirituaalsuse väljendamise asemel on hoopis seksikamas poosis. Selleks, et luua parim vaade ja valgustus, on Kris Jenneri vannitoas iga kapiuks ja sein peeglist. Peeglivabu alasid kaunistavad aga must-valged fotod naisest endast ja tema perekonnast.

Just seesuguseid kõrge kvaliteedi tunnuseid võib oodata tõelistelt diivadelt. Kuna tegemist on Ameerika esileediga, võib arvata, et presidendipaari residentsis tehakse märksa rohkem uuendusi kui kõigest ühe vannitoa renoveerimine. Jääb ainult loota, et pärast glamuurset jumestust jääb Melanial aega käised üles tõmmata ja oma värskelt lakitud küüned ka tööle panna...