LIFESTYLE-BRITAIN-US-FASHION-VICTORIA’S SECRET Foto: LEON NEAL, AFP
Arvad, et modellid ei söö? Eksid. Kauneimad neist avaldasid eile oma isud Harper's Bazaarile.

Pilk eilse show fotodele ja võib öelda, et kõik Victoria's Secreti modellid pole vaid kadestusväärsete geenidega, vaid ka füüsiliselt väga heas vormis – moeetendusele eelnes nädalaid ja nädalaid rangete erimenüüde järgi toitumist ja spetsiaalsete treeningkavade järgi treenimist. Modellid jagasid enne show'd infot, mida nad pärast show'd esimese asjana süüa tahaksid.

Karlie Kloss ütleb, et kuna ta on suur magusasõber, tahaks ta pärast moeetendust midagi šokolaadiga. Ta elab põhimõtte järgi work hard, play hard ja kuna pingutab enne show'd tõsiselt, siis ei hoia ta end tagasi.
Candice Swanepoel tahab pärast show'd õlut ja hamburgerit. Adriana Lima kummutab levinud arvamuse, et modellid ei söö. Victoria's Secreti moe-show jaoks pingutab ta eriti palju, kuna seda kantakse teles üle. Ta sööb palju proteiini sisaldavaid toiduaineid ja juurvilju, kuid lubab aeg-ajalt endale kõike, mille järgi isu on. Toidu asemel keskendub ta enne moeetendust aga hoopis sellele, et endast maksimum anda.
Joan Smalls ihkab juustust pastat – juustust on ta enne moeetendust loobunud, küll aga mitte pastast. Lily Aldridge tahtis teed ehtsa koore ja suhkruga ning küpsiseid või ja moosiga.
Lindsay Ellingson viitas, et kuna show toimub Londonis, siis tahaks ta oma lemmikuid friikartuleid ja kala. Ming Xi avaldas aga oma isu grill-liha järele.