Kate Moss avaldab ilulemmikuid. Foto: Pool, REUTERS
Supermodell Kate Moss avaldab oma lemmikud meigivahendid ja iluvõtted, mis muudavad piduliku jumestuse tegemise palju lihtsamaks.

Kate kannab aastalõpu lähendes enam metallik-toonidega meiki ja samuti erinevaid säratooteid – higlighter'it ja shimmer'it. Kumava jume saavutamisel on ta ilurelvaks St. Tropez Self Tan Luxe Dry Oil kuivõli, mis lisab nahale luksusliku kuma. Seda kasutab ta ka piduliku jumestuse tegemisel – kombineerituna punase huulepulgaga on tulemus vapustav.

Parimad ilutooted
Kate leiab uusi ilutooteid tihti seoses oma tööga ja eriti erinevatel pildistamistel. Talle meeldib põsesarnu rõhutada seguga päikesepuudrist ja highlighter'ist, samuti meeldib talle põsesarnu välja tuua Charlotte Tilburyl Filmstar Killer Cheekbonesi duoga, mida nimetab lausa vapustavaks ilutooteks. Silmameigist rääkides toob ta välja pehmed silmapliiatsid, mida saab lihtsa vaevaga lauvärviks ümber hajutada. Modelli lemmikuks ripsmetušiks on Rimmeli Kate Idol Eyes Mascara, mida ta peab väga heaks tušiks just tänu ripsmeid pikendavale toimele.
Huulepulkadest on Kate'i lemmikuks YSL Volupte Sheer Candy Lipstick huulepulk toonis Mouthwatering Berry – seda kasutab ta ka põskedel, oma kauapüsiva koostise tõttu ei vaja toode ka värskendamist. Supermodelli lõhnafavoriidid on Bella Freudi parfüümid.

Lemmik meigi-look
Kate Moss avaldab, et kui tahab kindla peale välja minna, hoolitseb ta selle eest, et nahk säraks ja huuled oleksid laitmatult punased – tema lemmik punane toon 001 leidub Rimmeli tootevalikus.

Allikas: Marie Claire