Foto: Kertin Vasser
Täna ja homme täitub Viru Keskuse aatrium vaatemänguliste moeetendustega. Moefestival FIBIT toob vaatajateni neli erinevat etendust, milles on ühendatud sügistalvised maailmamoe trendid Eesti tippstilistide nägemuses ning kodumaiste disainerite looming. Ürituse kõrghetkeks on Eesti kuulsuste ühe lemmikbrändi Iris Janvieri 2017. aasta kevadsuvise kollektsiooni esmaesitlus laupäeval.

Viru Keskuse poodide moeparemikku koondavad ja teineteist ideaalselt täiendavad moeetendused „Võlumaailm“ ja „Peitus“. Kui „Võlumaailmas“ rabab meid ERKI Moeshow 2016 võitja stilist Mariliis Niine efektne värvide maailm, siis moeetenduses „Peitus“ paneb stilist Külli Piibar meid üllatuma kihtide ja detailide alt avanevate üllatuslike kombinatsioonide ning kargete toonidega. Kaubamaja erietenduse stilist, Eesti üks tippmoeloojaid Piret Ilves, on samuti lubanud moepublikule põnevat vaatemängu nii värvide kui ka minimalistlike lahenduste näol.

Eksklusiivselt laupäevase FIBITi kõrghetkeks on Eesti kuulsuste suureks lemmikuks kujunenud moebrändi Iris Janvieri järgmise kevadsuve kollektsiooni esmaesitlus.

Moeetendused on kõigile huvilistele nautimiseks tasuta.

Tänased moeetendused

17.00 Moeetendus “Peitus”, stilist Külli Piibar
17.30 Moeetendus “Võlumaailm”, stilist Mariliis Niine
18.00 Kaubamaja sügistalvise hooaja moeetendus, stilist Piret Ilves

Homsed moeetendused

12.30 Moeetendus “Peitus”, stilist Külli Piibar
13.00 Moeetendus “Võlumaailm”, stilist Mariliis Niine
13.30 Kaubamaja sügistalvise hooaja moeetendus, stilist Piret Ilves
15.00 Iris Janvier kevadsuvi 2017 kollektsiooni esmaesitlus
15.30 Moeetendus “Peitus”, stilist Külli Piibar
16.00 Moeetendus “Võlumaailm”, stilist Mariliis Niine
16.30 Kaubamaja sügistalvise hooaja moeetendus, stilist Piret Ilves