Foto: Taavi Sepp
Laupäeval laulatati Toomkirikus Luisa ja Taavi Rõivas. Palusime pruudi kleidi autoril Kristina Viirpalul kaunilt kleidilt saladuseloori tõsta.

1. Pruut kandis bodysuit'i ja kahte seelikut. “Luisa soov oli kasutada kleidil kindlasti rahvuslikku ornamentikat, kleit pidi olema mugav ja hiljem ka kasutatav,” kirjeldas moekunstnik pruudi soove. “Seega otsustasime bodysuit'i ja kahe seeliku kasuks – ühe pika tseremooniaseeliku ja teise lühema, peale keskööd välja vahetamiseks.”


Foto: Taavi Sepp

2. Esimesed kleidiideed vahetati juba aasta eest. “Praktilise osaga alustasime paar kuud enne pulmi,” kommenteeris Kristina Viirpalu.

3. Suurim väljakutse moekunstniku jaoks oli kleidi silueti valik. “Kuna praktilisus ja efektsus on minu loomingu oluline osa ja Luisa oli sellest teadlik, oli ainus suur väljakutse silueti valik. Ja ma arvan, et tulemus oli kaunis.”


Foto: Karli Saul

4. Kõige keerukam oli pruudi rõivastuse juures luua tervilik kompositsioon ja üldmulje. “Primaarne oli tervikliku üldmulje loomine, et seelik ja tikanditega bodysuit sobiksid kokku.”