Liisa Soolepa looming
2007. aastal Dharamsalas Miss Tiibeti tiitli võitnud ja rahvusvaheliselt eduka modellina töötav Dolma poseerib äsja Indias ja Eestis avaldatud fotol Liisa Soolepa pikas kootud mantlis.

„Eesti ja Tiibet on saatusekaaslased ja jagavad sarnast ajalugu. Mõlemad maad on suuremate naabrite poolt tagakiusamise alla sattunud,” ütles Liisa Soolepp. “Mul on hea meel, et avanes võimalus luua väike kultuurisild ning ühendada eestimaist disaini Tiibeti päritolu ilu ja eksootikaga.“

Moekunstnik Liisa Soolepp usub, et koostöö Miss Tiibetiga aitab Eestit Aasias ka üldisemalt tutvustada ning loodab Tiibeti modelli peagi Eestisse koostööd jätkama kutsuda.

Liisa Soolepp on oma loomingus keskendunud kudumitele, mis on üheaegselt unikaalsed ja praktilised. Liisa loomingut iseloomustavad geomeetrilised märgid ja soov luua ajatut disaini, tagades seeläbi
kudumitele pika eluea.

Miss Tiibet Tenzin Dolmaga on koostööd alustanud ka Eesti moedisainer Kätlin Kaljuvee, kes reklaamib tiibetlannast modelli abil oma uut huntidest inspireeritud rõivakollektsiooni.