Presidendi vastuvõtu külalised fotoseina ees Foto: Rauno Volmar
Moekunstnik Lilli Jahilo ütleb, et suvel on puhkus ja pidu üheskoos, mistõttu tasub garderoobi koostamisel teha nutikaid valikuid.

Lilli Jahilo sõnul võiks ühe naise suvegarderoobis olemas olla üks mõnus ja kerge puuvillane kleit, mis on ühtviisi universaalne töisteks hetkedeks, rattaga sõitmiseks või kuurordis promeneerimiseks.

"Näiteks plisseerkleidid ja meie kollektsioonist pärit Adamson-Ericu loomingust inspireeritud portselanmustriga kleidid on suvisteks üritusteks ideaalsed," toob Lilli näite ja tõdeb, et moemaja sellesuvised lemmikkleidid on teostatud Jaapani puuvillast, mis on õhuke ja kerge ent samas piisavalt läbikumamatu ja voodrit mittevajav.

Mis on Lilli enda suvised lemmikesemed?

"Mina kannan sel suvel ainult puuvilla - teksast pükstükki, portselanmustrilist kontorikleiti ja täpilist puuvillast kitlit," sõnab moekunstnik.

Loe lisaks, millised riided soovitab Lilli Jahilo kapselgaderoobi valida!

Suvitajad, kes täna-homme Pärnus puhkamas on, saavad Lilli loomingule pilgu heita Frost Boutique Hotellis Pärnu kesklinnas, kus Lilli Jahilo moemaja ajutiselt resideerib. Pop-up pood on avatud kella 11-18.

Fotod pop-up poest Pärnus: