šampanja sünnipäevapidu Kadriorus Mon Repose restoranis Foto: Rauno Vahtre, Õhtuleht
Brändi Gerli A. Chantelle omanik Gerli Rannamets (29) usub, et naine ei pea olema ainult ilus, vaid ka tegus ja oskuslik. "See ongi unistuste naine. Nagu öeldakse – peab olema köögis kokk, voodis lits ja seltskonnas daam. Ma arvan, et ma saan selle kõigega hakkama," räägib moelooja ajakirjale Kroonika antud intervjuus.

Rõivadisaineri elukutse on Gerli sõnul kasumlik. "Nii kui hakkasin disaineriks, otsisid võimalused mind ise üles. Inimesed märkasid mu töid ja tegid mulle ise pakkumisi. Näiteks sain Londoni moelaval astuda üles koos Walesi printsessi Diana pulmakleidi autori Elizabeth Emanueliga," ütleb naine, et moeloominguni viis teda läbipõlemine. Ka praegu on Gerli pidevalt ületöötamise piiril. "Et taastuda, püüan võimalikult palju reisida. Käia ära, kas või nädalavahetuseks või paariks päevaks."

Hoiatab iluoperatsioonide eest

Gerli on lasknud teha rinnasuurendusoperatsiooni, suurendanud huuli ja teinud ka püsimeigi.

"Huulte suurendamine oli nooruse lollus. Alguses oli muidugi äge, aga enam ma nii suuri ei tahaks. Huulte suurendamine on vajalik vaid neile, kel on ülipeenikesed või krobelised huuled," sõnab ta.

Gerli hoiatab ka püsimeigi tegemise eest: "See on ikkagi tätoveering ja minul hakkas see huulte ümbert ebaühtlaselt maha kuluma. Olen kaalunud ka selle eemaldamist, ent see oleks teistpidi riskantne."

Loe intervjuud ajakirjast Kroonika.