Kokomo Collection kevad/suvi 2015 Foto: Sandra Palm
Moesõpradel on põhjust rõõmustada, sest kolmapäeval, 27. mail, jõuab müügile Kokomo Collectioni 2015. aasta kevadsuvine kollektsioon "The Colours You See When You Rub Your Eyes"!

Kollektsioon koosneb peamiselt suvistest pitskleitidest ja hüpnootiliste mustritega kaetud kaheosalistest topp/seelik kostüümidest. Läbipaistvaid siidkleite võib kanda igapäevaste tekspüksid/t-särk kombinatsioonide peal, mis muudab casual look-i kihiliseks ja pidulikumaks.

Kokomo Collection on kodumaine rõivabränd, mille eesmärk on pakkuda taskukohaste hindadega, kuid kvaliteetseid naiste vabaaja- ja ülerõivaid. Rõivamärk peab oluliseks pidada sammu maailmamoe suundadega ning paneb erilist rõhku värvide kombineerimisele ja erinevate mustritega mängimisele. Pastelsed toonid ning plikalik naiivsus käivad käsikäes androgüünsete lõigetega, mis loob omanäolise sümbioosi.

Kokomo Collectioni eestvedaja ja disaineri Mari-Liis Saretoki sõnul on brändi eesmärgiks luua positiivset energiat läbi rõivaste, värvide ja mustrite.

Kokomo tooteid on võimalik soetada e-poest siison.ee ning Kokomo showroomist Telliskivi loomelinnakus.

Vaata kollektsiooni siit: