Henessi Schmidt Foto: Krõõt Tarkmeel, Anne&Stiil
Henessi Schmidt on kirglik noor naine, kes tõdeb, et õige naine (ja õige mees!) võtab kätte ja teeb end ise õnnelikuks. Tarkuseterasid oskab ta jagada ka armastuse kohta.

Henessi ja näitleja Karl Robert Saaremäe olid koos peaaegu neli aastat. “Talves” läksid nad Maie ja Oskarina ka paari. Olgugi, et tegemist oli ilusa esimese armastuse looga, tõdeb naine, et praegu toimivad nad sõpradena paremini.

Mis on tema armastuse õppetunnid?

“Esiteks tuleks teineteist alati vaadata heade silmadega – ja seda me ka üritasime. Kui olla koos nii kaua, kaob tihtipeale viisakuse filter või hakatakse teineteist kritiseerima,” räägib Henessi.

Väga oluline on ka meeles pidada, et armastajad on nagu kaks kõrvuti seisvat ringi, kes peavad suutma olla terviklikud ja õnnelikud ka eraldi. “Kui need ringid on teineteisest sõltuvuses või moodustavad terviku nagu yin ja yang – mis saab siis, kui teine ära läheb?” küsib Henessi. “Me peame end ise tervikuks looma. Kui paneme teisele koorma, et ta meid päästaks või õnnelikuks teeks, ei jätku tal energiat armastuse jaoks.”

Loe rohkem Henessi mõtteid Anne & Stiili kaaneloost! ANNE & STIILI KAANELUGU | Filmist "Talve" tuntud kirglik Henessi Schmidt: õige naine võtab kätte ja teeb end ise õnnelikuks!