Foto: Sandra Palm
11. ja 12. märtsil näeb Tartu Kaubamaja moeürituse Moekuulutaja laval selle kevade trendikamaid komplekte. Meeste moodsaid valikuid näitab Piret Vapajeva, naistemoe kaunimad palad on kokku pannud Luciné Ayanian ning lastemoe stiilivõluriks on taas Kirsi Altjõe.

Kaubamaja väljapanekujuhi Piret Vapajeva stilistikat on Moekuulutaja laval varemgi nähtud ning alles sügisel üllatas ta moegurmaane pilkupüüdva peakatete etendusega. Lastemoeblogija Kirsi Altjõe on lastemoesõpradele tuttav blogist Sand In Your Shorts, samuti on Kirsi lastemoeetendused Moekuulutajal saanud alati palava vastuvõtu osaliseks. Stilisti, moeblogija ja saatejuhi Luciné Ayaniani stilistikat näeme Moekuulutaja laval esimest korda, kuid varasemalt on naine silma paistnud nii ETV+ saate „Kreatiiv“ saatejuhina, eduka moeblogijana kui ka stilistikatöödega, millest viimasena võib ära märkida silmapaistva ülesastumise Baltika kevadsuviste kollektsioonide esitlusel.

Mõnusa muusika eest hoolitsevad seekord äsja aasta mees- ja naisartisti tiitliga pärjatud, alati trendikas Jüri Pootsmann ja lummav Elina Born. Juuksed sätib Wella Professionals, meigi eest hoolitseb Max Factor. Moeetenduste ja muusika vahepeal hoiavad meeleolu üleval päevajuhid Inga Lunge ning Andres Torm.

Ülekanne algab kell 16.00 ning lõppeb ca 18.30.

Ajakava:

16.00 Lastemoeetendus, stilist Kirsi Altjõe
16.30 Karl Erik Taukar
17.00 Meestemoeetendus, stilist Piret Vapajeva
17.30 Jüri Pootsmann