Foto: Vida Press Vida Press
"Meeleheitel koduperenaiste" staar kinnitab ka, kas ta saab poisi või tüdruku.

42-aastane armastatud näitlejanna ja tema abikaasa, José Antonio Bastón teatasid, et ootavad oma esimest last. Paari esindaja sõnul on staar neljandat kuud lapseootel ning tulemas on poiss.

Eva ja tema abikaasa, kes on Ladina-Ameerika suurima meediaettevõtte Televisa president, kohtusid 2013.aastal ning teatasid oma kihlusest kaks aastat hiljem. Nad abiellusid 2016.aastal Mehhikos, kus korraldasid uhke tseremoonia.

Pärast abiellumist on Eva korduvalt kuulujutte rasedusest eitama pidanud. Kord pidi ta kullisilmsetele fännidele Instagramis isegi ütlema, et on lihtsalt liiga palju juustu söönud.

Eva jaoks on tegemist kolmanda abieluga ning ta on isegi öelnud, et arvas enne Joséga kohtumist, et ei abiellu enam kunagi. "Aga temas on midagi. Ta näitas mulle, et see on seda väärt. Ma pole küll abielu kui sellise fänn, aga ma jumaldan temaga abielus olemist. Meie esimesel pulma-aastapäeval üllatas ta mind imeilusa kingituse, laulja ja lauluga. See oli maagiline." Samas intervjuus ajakirjale People puudutas Eva ka lapseootuse teemat, sõnades: "Ma olen juba 40ndates. Ehk saab aeg otsa? Ma peaksin kiiremas korras lastele mõtlema, aga mu elus toimub nii palju."

Josél on juba eelnevast kooselust kolm last. "Nad on tõelised kingitused minu elus," on Eva öelnud.

Palju õnne, Eva ja José!