Cambridge'i hertsoginna Catherine PA Pictures/Scanpix
Cambridge'i hertsoginna Catherine tähistab täna oma 37. sünnipäeva. Kui eelmisel aastal oli naine sel ajal lapseootel, siis täna on naisel esimene sünnipäev kolme lapse emana.

Tulevasele Suurbritanna kuninga, prints Williami abikaasale on olnud viimased 12 kuud väga tegusad. Aprillikuus tõi Cambridge'i hertsoginna Catherine ilmale kolmanda lapse, poja Louis Arthur Charlesi. Pisiprints on troonipärijate liinis viiendal kohal ning teada kui Cambridge'i prints Louis.

Hertsoginna võttis ette ka palju ametlikke kohuseid. Veebruaris osales ta koos abikaasa prints Williami, prints Harry ja Meghan Markle'iga kuningliku suhtasutuse foorumil. Tegemist oli esimese üritusega, kus kuninglik nelik kõik koos osa võtsid.

Maikuus oli Catherine 600 külalise seas, kes Windsoris toimunud prints Harry ja Meghani pulmas osales.

Royal Wedding in Windsor
Foto: Pool, REUTERS

Oktoobris käis hertsoginna teises kuninglikus pulmas, kui printsess Eugenie, kuninganna lapselaps abiellus Jack Brooksbankiga.

Jõululaupäeval osales Catherine koos teiste kuningliku pere liikmetega Sandringhamis asuva St Mary Magdalene kiriku jumalateenistusel.

Global Ministerial Mental Health Summit
Foto: Anwar Hussein, EMPICS Entertainment

Hertsoginna stiil aga on ülimalt naiselik. Tema seljas võib näha tohutult kauneid kleite ja kehasseistuvaid mantleid, mis tema loomulikku ilu veelgi enam rõhutavad. Catherine ei karda kaasas käia ka moega, kandes hetkel trendivoolusid valitsevaid värvitoone, lille- või ruudumustreid.

Loe ka: Cambridge'i hertsoginna veatu stiil: kes on selle taga tegelikult?

Vaata galeriist hertsoginna Catherine 37 moehetke, mis naist läbi 36. eluaasta saatsid: