Kriss Sooniku brändi 10. sünnipäev Foto: Kalev Lilleorg, Pressimaterjal
Olgugi, et pesu on üks intiimsemaid ja kaunemaid rõivaesemeid naise garderoobis, võib see mõnel juhul enesehinnangule hoopis negatiivselt mõjuda.

Pesudisainer ja omanimelise brändi omanik Kriss Soonik tuletab värskes Kroonikas meelde, et nii nagu riiete puhul üldiselt, on ka pesu valikul kõige olulisem leida endale sobiv stiil ja suurus. "Kõik asjad ei sobi kõikidele kehatüüpidele," tuletab ta meelde, et õige mudeli valik võib anda tubli annuse enesekindlust või vastupidi. "Tasub olla avatud, proovimaks uusi stiile ja mudeleid," soovitab ta.

Kõige olulisem? "Ära tunne valehäbi oma rinnahoidja suuruse pärast. Pead selle sees end mugavalt tundma. Lõika lihtsalt suuruse silt ära, kui nii end paremini tunned," soovitab Kriss.

Pesu valides tasub meeles pidada, et rinnahoidja ei pea olema kõigest funktsionaalne riideese. "Läbipaistvuse trendi puhul on see tõsiseltvõetav ja hädavajalik moeese, mis on tugev osa kogu välimusest," räägib disainer.

Ära pelga pesupoodi minnes pöörduda teenindaja poole, et välja selgitada õige suuruse ja kujuga mudelid, milles ennast hästi ja enesekindlalt tunned.

Loe pikemalt Kriss Sooniku argipäevast Londonis ja lapsevanemaks olemisest värskest Kroonikast!