Printsess Diana Scanpix
Briti kuningliku perekonna fännidel on põhjust rõõmustada, sest lisaks populaarsele draamasarjale "Kroon", jõuab printsess Diana elu ekraanile ka teises linateoses.

Veebileht Deadline vahendab, et filmirežissöör Pablo Larraini käe läbi hakatakse filmima draamat "Spencer", mis käsitleb üheksakümnendate aastate algust, mil printsess Diana sai aru, et tema abielu prints Charles'iga on läbi saanud.

Tegevus leiab aset jõulupühade ajal Sandringhami lossis ja oodatavalt on film sarnane Larraini teistele biograafilistele teostele nagu "Jackie" ja "Neruda". Printsess Diana rolli hakkab mängima Kristen Stewart.

Larraini sõnul võib Stewart olla väga müstiline ja õrn ja väga tugev. "Kombinatsioon nendest omadustest pani mind tema kasuks otsustama. Viis, kuidas ta käsikirjale reageeris ja kuidas ta tegelaskujule läheneb, on väga ilus," kommenteeris Larrain.

Kristen Stewart
Scanpix

"Printsess Diana on naine, kes selle filmi jooksul otsustab ja saab aru, et soovib olla jälle seesama inimene, kes ta oli enne prints Charlesiga kohtumist. See on lugu enda leidmisest ja aru saamisest, et võib-olla ongi kõige olulisem enda heaolu ja iseendaks jäämine," avab Larrain filmi tagamaid.

Filmi nimi "Spencer" on austusavaldus Diana neiupõlvenimele.

Allikas: British Vogue