ENNOS Erakogu
Veebruarikuus võõrustab Telliskivi Loomelinnakus asuv raamatupood Puänt kodumaise moemärgi Ennos hüpikpoodi.

2018. aastal ilmavalgust näinud moebränd Ennos on näide skandinaavialiku minimalismi, naiselikkuse ja kvaliteedi delikaatsest kombinatsioonist, millesse on pikitud ka Ida-Euroopale omast praktilisust. "See bränd on justkui tinglik vahepeatus Pariisi ja Tallinna vahel," kirjeldab moemärgi olemust Kersti Pohlak, peamiselt Pariisis resideeruv Ennose asutaja ja disainer.

"Idee seada hüpikpood sisse just nimelt Puändis tekkis sellest, et mulle endale see raamatupood väga sümpatiseerib ning proovin selle külastamiseks aega leida alati, kui Tallinnas viibin," räägib Kersti. Ta lisab, et raamatupoodi Puänt jõuab veebruarikuu jooksul müügile valik Ennose mitut moodi kantavatest villa ja villasegustest sallidest – millest mitmed on valminud spetsiaalselt hüpikpoe tarbeks ega ole mujal saadaval.

"Raamatupoe Puänt valik on väga oma omanike nägu," räägib poe asutaja Elisa-Johanna Liiv. "Nii nagu leiab meie juurest ainult neid teoseid, mida ise lugeda soovime, nii kutsume endale pop-up’itama ainult neid sõpru ja disainereid, kelle looming meid kõnetab."

Ennose hüpikpood raamatupoes Puänt jääb avatuks veebruarikuu lõpuni.

Heida pilk meenutuseks Ennose 2019. aasta sügistalvisele kollektsioonile: