“Haavatud jumalanna paranemispäevik: 30 päevaga tallamatist supernaiseks” Raamatu esikaas.
Meeleolukalt kirjutatud teoses “Haavatud jumalanna paranemispäevik: 30 päevaga tallamatist supernaiseks” õpetab Kerli Kõiv, kuidas saada üle südamevalust ja muutuda iseenda kõige paremaks versiooniks. Iga päev on pühendatud kindlale meeleolu ja enesehinnangut parandavale tegevusele ning soovitused on ülimalt mitmekülgsed, alates toitumis- ja trenninippidest kuni spirituaalsete õpetusteni välja.

VEEDA AEGA PÄRIS MEESTEGA
Kui keegi murrab su südame, on väga lihtne seda isiklikult võtta ja oma väärtuses kahelda. Luba endale oma tundeid tunda, aga ära lase ennast vähendavatel mõtetel saada oma peas püsielanikeks. Juba lihtsalt sellepärast, et need pole tõesed. Oled suurepärane ja maailm on täis ägedaid inimesi, kellega kogeda ilusaid asju. Kõik halvad suhted pakuvad võimalust õppida, mida sa tegelikult tahad või ei taha. Võib-olla on vajalik kogeda suurt ja traumeerivat kontrasti, et sa ühel päeval tõeliselt head asja hinnata ja hoida oskaksid.
Ajal, mil oled tõsises suhtes, pole sul ilmselt eriti tugevaid emotsionaalseid sidemeid teiste meestega. Ütlen seda naisena, kellel on väga palju meessõpru. Pärast lahkuminekut hakkasin oma sõpradega rohkem aega veetma ja avastasin, et inimestel on kihte, millest ma varem teadlik polnud, sest polnud neile avatud. Vaatasin kõiki inimesi värske pilguga ja märkasin, et minu ümber on päris mitu väga põnevat meest, kes soovisid mulle tuge ja armastust pakkuda. Panin kohe alguses piirid paika, sest teadsin, et vajan aega vallaliseeluks ja iseenda ülesehitamiseks. Samuti ei tahtnud ma füüsilisi sidemeid luua, sest ei soovinud, et kehakemikaalid mu kainet mõistust mõjutaksid. Ma tõesti vajasin aega, et sügavuti terveneda, sest ei tahtnud enam kunagi olla ebateadlikus suhtes.
Ülitore oli aga olla platoonilistes suhetes meestega, kes tuletasid mulle meelde, et väärt isendeid leidub ikka ka. Ausalt öeldes olin väga üllatunud, saades aru, et olin pikki aastaid veetnud mingi poisikesega. Päris mehed tekitasid minus hoopis teistsuguse, kaitstud ja hoitud tunde. Nautisin õhtusööke, mille jaoks sain ennast üles lüüa, ja mees ka märkas seda ning lausa maksis õhtusöögi eest! See oli minu jaoks värskendav, kuna mitu viimast aastat olid möödunud kellegagi, kes mind üldse ei poputanud. Mõistsin, et olen kaunis, noor ja äge naine, kes väärib palju rohkemat kui ühe tänamatu kuti käte vahel närtsida. Lahe oli teiste meestega seigelda ja tunda ennast nagu printsess, kui nad näiteks matkates lõket oskasid teha. Mõni neist tegi hästi süüa, teised viisid huvitavatele üritustele. Mu elu muutus ühtäkki tõeliselt põnevaks. Võisin sellele kõigele “jah” öelda, muretsemata, et kedagi petan. Kohtasin isegi mõnda meest, kellega oleks võinud suhet alustada, kui oleksin selleks tol ajal valmis olnud. Kõige olulisem kogu selle asja juures oli arusaamine, et meres on palju kalu ja päris mehi tõesti leidub. Kuningaid, kes tahavad endale tõelist naist ja unistavad kellegagi pere loomisest, on täitsa olemas. Praegu otsivad nemadki just sind.

Kerli Kõivu esimese raamatu „Haavatud jumalanna paranemispäevik: 30 päevaga tallamatist supernaiseks“ naiselik esitlus leiab aset 29. novembril kell 19 Solarise Apollos, Kerliga vestleb esitlusel Anu Saagim. Avatud on ka fotograaf Jörgen Paabu näitus piltidest, mis sündisid just selle raamatu tarvis.

Raamatut saab ette tellida siit.