ANNELI LAHE PEREGA Foto: Ardo Kaljuvee, Ajakirjade Kirjastus/Kroonika
Teleajakirjanik ja saatejuht Anneli Lahe tunnistab Anne & Stiili eriväljaandes Ajatu Ilu, et pole midagi tähtsamat kui hea uni.

Ilurutiini superkangelane on minu jaks vaieldamatult UNI! Kui oled väsinud, on su nahk väsinud ja siinkohal ei aita ükski kreem ega mask. Võimalusel magan ikka 10 tundi. Alles seejärel haaran kreemide ja maskide järele. Hommikul annavad toonust kerged niisutuskreemid, õhtul aga enne magamaminekut mässin ennast õlide ja toitvate kreemide sisse ja seda alati, kas siis kui viibin töö asjus kodunt eemal. See on saanud juba selliseks heas mõttes sõltuvuseks.


Nii kodulõhnastajate kui ka kreemide puhul eelistan neid, mis lisaks heale toimele ka hästi lõhnavad.

Ilu- ja hooldustooted, milleta oleks keeruline hakkama saada

1. 100% argaaniaõli. Selle toote avastasin Marokos olles. Seda kutsutakse ka Berberi naiste vedeleaks kullaks, mõnel pool ka õlide kuningaks ja parimaks vananemisvastaseks vahendiks.

2. 100% kookosõli – selle toote avastasin Tais olles, kus perega juba viimased viis aastat talvepuhkust naudime. Seal olles asendas see õli nii päikesekreemi, kehaniisutajat, näopuhastajat, näokreemi. Olen lisanud ka erinevaid eeterlikke õlisid. Kuna tal on antibakteriaalne toime, siis olen kasutanud ka raseerimisõlina.

Üks hea soovitus ka: CLARINS INSTANT LIP PERFECTOR. Neid on mul lausa mitu, nii kottides kui ka riiete taskutes. On pehme tekstuuriga ja hõrgult magusa lõhnaga huuleläige, ei jää kleepuvaks vaid ja tulemuseks siidiselt siledad huuled.