Piret Laos Foto: Krõõt Tarkmeel, Anne&Stiil
Piret Laos tõdeb Anne & Stiili persooniloos, et tal oli elukaaslasega kohene äratundmine - mõlemapoolne ja tugev.

Kuidas sellist tunnet hoida? "Mõnes mõttes tuleb argielu niikuinii peale, nii et esimest armumist ja liblikaid sellisel kujul hoida vist polegi võima­lik. Igas suhtes on paremaid hetki ja argisemaid aegu, rohkem sära ja siis jälle tavapära... Mulle tundub, et meil aitab mõnusat suhet hoida usaldamine ja teisele ruumi andmine – ükskõik kui palju sa oma kaaslasega koos olla ei tahaks, on vahepeal vaja teha omi asju. Tähtis on anda see vabadus. Kõike ei pea hommikust õhtuni koos tegema," ütleb Piret.

Ka nali tuleb alati appi. "Meie puhul töötab väga hästi ka huumor. Vahel on lausa hullumeelne, kuidas nali hoiab suhte värskena. Kui ma isegi proovin millegi peale pahur olla – natuke nina viltu ja häiritud –, on siis, kui ta tuleb ja teeb oma nalja ära, väga raske kuri olla. Alati on kaks valikut: kas jääda pahuraks või minna naljaga kaasa," tuletab Piret meelde olulist tõde.

Kuidas jääb aga uste paugutamisega? "Teinekord võib seda ka," tõdeb Piret. "Vahel toob ukse paugu­tamine kaasa teistsuguse arengu. Sellele võib järgneda vajalik tähele­panu, et pidada maha sügavam vestlus. Olen ka meie puhul tähel­danud, et kui mõni okas peaks tekkima, siis paneme lapse magama ja lihtsalt räägime ja räägime. Kaaslane peab olema piisavalt sõber, et saaksid teda usaldada ja kõigest rääkida. Sama lainepikkus on tähtis," teab naine.

Loe pikemalt, kes on saatejuht Piret Laos kaadri taga, siit!