Foto: Scanpix/AP Photo/Ben Curtis, File
Tänaseks on vast selge, et Meghan Markle'ist ja Kate Middletonist südamesõbrannasid ei saanud ning neid pole abikaasade seltskonnas ka ammu neljakesi koos nähtud, mistõttu on hakanud fännid uurima uuesti aastatetaguseid intervjuusid ja meenutama, kuidas asjad kunagi olid.

Fännidele pakkus huvi just üks konkreetne video, kus BBC ajakirjanik Mishal Husain intervjueeris 2017. aastal Meghani ja Harry kihluse järel tänaseks juba abiellunud paari, vahendab portaal Purewow. Vestluse jooksul meenutab Harry, kuidas ta Meghanit oma vennale ja vennanaisele tutvustas: “See oli põnev. Ma olin temaga juba pikka aega väljas käinud, aga ma ei rääkinud sellest sõna otseses mõttes kellelegi… William tahtis nii väga temaga kohtuda ja samuti Catherine ning naabritena õnnestus meil mõned korrad seda siis ka teha.”

Harry kiitis intervjuus oma vennanaist, Cambridge’i hertsoginnat, alustades lauset: “Catherine on olnud täiesti…” ja Meghan segas vahele sõnaga: “Imeline.” Harry nõustus ja lisas: “Suurepärane.”

Kuigi paarid elavad nüüd erineval pool ookeani, on kuningliku pere eksperdi, Katie Nicholli sõnul vennad muutunud hoopis lähedasemaks. “Selles perekonnas on olnud päris suuri hõõrumisi, aga asjad on läinud paremaks ning ma tean, et William ja Harry on telefonitsi suhelnud,” avaldas ta. “Nad on pidanud maha videokõnesid. Neil on olnud palju perekonna sünnipäevasid ja ma arvan, et kuna prints Charles’i tervis pole olnud kõige parem, sundis see vendi telefonide järele haarama ja taas suhtlema hakkama.”

Jumal tänatud, sest me ei suuda ära oodata, millal need neli taas kohtuvad!