PA Pictures/Scanpix
Kensingtoni palee avaldas, kes viib homme prints Harryga abielluva Meghan Markle'i altari ette.

Pruudi annab prints Harryle üle tulevane äi prints Charles. Prints ütles teadaandes, et tal on hea meel sellisel viisil tervitada Meghan Markle'it perekonda.

Meghani ema Doria Ragland oli üks võimalustest, keda spekuleeriti Thomas Markle'i asemel naist altari ette viima. Paparatsofotode lavastamine aga heitis Meghani kõige olulisemale päevale varju ning mees teatas, et ei osale pulmas operatsiooni tõttu. Prints Charles oli aga teine, keda pakuti isa asendama. Täna seljatas kuningapere peredraama ning Meghan viis oma ema kuningannaga kohtuma.

Kuninglik pruut loodab, et rohkem üllatusi pulmaga seoses tulemas ei ole. Tema ema lendas Los Angelesest Londonisse juba kolmapäeval ning on ööbinud Kensingtoni palees. Naine on tutvunud prints Charlesi ja Cornwalli hertsoginnaga ning eile kohtus ta prints Williami ja Cambridge'i hertsoginnaga.

Kuningliku pere fännid on end juba lossi juurde sisse seadnud, ööbides magamiskottides ning veetes aega kokkupandavatel toolidel. Eile olid nad tunnistajaks ka pulma peaproovile, kui tõld ja armee sõdurid Windsori tänaval paraadi pidasid.

Allikas: The Daily Mail