Silvia Ilves Foto: Krõõt Tarkmeel, Anne&Stiil
"Pärast imetamist sai D-korvist A ja psüühiliselt mõjutas see mind iga kord, kui imetamisest loobusin. Venitusarmid tekkisid rindadele juba pärast esimese lapse imetamise lõpetamist," rääkis tšellist ja nelja poja ema Silvia Ilves Annele & Stiilile.

"Vahetada rinnahoidja iga kord väiksema vastu tekitas mõru tunde! Kas olen A-korviga ikka naine?! Enne neljandat last oli mul tegelikult soov rindu kirurgiliselt suurendada lasta," lisab naine, et lapseootusest teada saades loobus ta sellest mõttest. "Siiski, olen üsna kindel, et kui olen oma elus imetamisega ühele poole saanud, soovin investeerida naiseliku enesekindluse säilitamiseks silikoonidesse. Veel mõni aasta tagasi vaatasin silikoonrindadega naiste peale viltu… Mõistan nüüd naisi, emasid, kellel on laps(ed) rinnad “ära söönud”."

Loe ka: Silvia Ilvese emotsionaalsed lapseootused: mul on iga raseduse ajal olnud vahel tunne, et nüüd aitab, jätkan pereelu ilma meheta

"Kord eelmisel kevadel, kui enne kontserti õdedega riideid vahetasime ning ma rinnad paljastasin, ütles üks minu õdedest, et olgu, minu puhul oleks rindade korrigeerimine arusaadav… Tema haletsust täis näoilme ütles kõik. See oli kommentaar rindadele, mis on kolm korda aasta aega järjest beebit imetanud."

Aga! Kavalerid pole muusiku rindade üle küll kunagi nurisenud! "Tundub, et rindade täiuslikkus on pigem naiste enesekindluse jaoks oluline. Enesekindlus teeb naise atraktiivseks ja seksikaks," on Silvia Ilves kindel.