ERKI Moeshow 2019 Heigo Teppo
Haara kinni võimalusest osaleda 29. augustil Eesti legendaarseimal moesündmusel, mis võib-olla just sinu hüppelauaks modellimaailma!

ERKI Moeshow modellide casting toimub teisipäeval, 21.juulil, kell 12.00-15.00 Solaris keskuse aatriumis.

Kutse on sulle, kui sa oled julge, põneva välimusega, vähemalt 15aastane noor ja ei kuulu veel modelliagentuuri.

Osalejatel palume selga panna neutraalset tooni ilma mustri ja logota T-särk või maika (must, valge, hall), jalga kitsad püksid ja tennised. Naistel palume kaasa võtta kontsakingad ning soovitame eelnevalt nendega kõndimist harjutada. Juuksed olgu lahti ning puhtad, kuid kaasa palume võtta patsikumm. Jumestus ning küünte värv võiks jääda tagasihoidlikuks.

Mis castingul toimub?

Sind registreeritakse, pildistatakse, mõõdetakse ning saad võimaluse laval näidata oma kõndimise oskust. Kohal on ka disainerid ise, otsides sobivaid modelle nende loomingu kandmiseks ERKI Moeshow laval.

Üritust juhib EKA Avatud Akadeemia vilistlane, enda loodud rõivabrändi Mumm Mõmm disainer, tuntud raadiohääl ja DJ Rauno Märks. Kohapeal on nippe jagamas ja sügisesele Pariisi moenädalale talente otsimas modelliagentuuri Living Models juht, Eesti suurima fotostuudio XL-Studios asutaja, inspiratsiooniraamatu ”Daughters” autor ning fotograaf Evelyn Mikomägi.

Neil, kes casting’ule kohapeale kuidagi tulla ei saa, palume end registreerida. Saada meilile erki.moeshow@artun.ee oma kontaktandmed (nimi, telefon, linn), parameetrid (vanus, pikkus, riide suurus, jala nr) ja 4-6 töötlemata värskelt (mobiiliga) tehtud pilti (portree, täispikkuses eestvaade ja külgvaade).