Foto: Vida Press Foto: Vida Press
Soovid lõppeva aasta puhul soenguvärskendust? Tundub, et õlgadeni ulatuvate juuste trend muutub ainult populaarsemaks.

Tegemist on soenguga, mis sobib peaaegu kõigile, selle eest on lihtne hoolt kanda ning see näeb alati hea välja. Endale lühikese poisipea lõikamine võib nõuda suurt julgust ja pikad juuksed vajavad tunduvalt rohkem hoolt ja vaeva. Kuldne kesktee tundub üsna ideaalne, eks? Nimelt näeb see šikk välja nii sirgete kui ka lokkis juustega, erinevate tekstuuride ja värvitoonidega. Boonuseks on ka see, et pikkuse säilitamiseks lihtsalt pead regulaarselt juuksurit külastama. Head aega, katkised juukseotsad!

Vaata, missugused staarid juba selles hittsoengus rokivad.

Selena Gomezil on paksud juuksed. Just kohevus annab sellele juukselõikusele elujõudu ja volüümi. Mida rohkem fööniga vaeva näed, seda parem!

Foto: Scanpix

Lucy Hale on tuntud oma särtsakalt tumedate juuste poolest, kuid õrnad lained ja kergelt õlgadest ülevalpool lõppev lõikus muudavad tulemuse veelgi šikimaks.

Foto: Vida Press

Soovid samasugust lokisoengut nagu Rihanna? Haara appi juuksevaha.

Foto: Vida Press

Ka Khloé Kardashian on valinud lühikese lokisoengu ja me lihtsalt jumaldame retrolikku 80ndate stiili.

Foto: Vida Press

Kui hoiad oma lõikust sama korralikuna nagu Jennifer Lawrence, võid katsetada kõikide juuksevärvidega. Ka talviselt jäise blondiga.

Foto: Vida Press

Kyle Jenneri soeng on ajatu ja stiilne. Küsimus: kas on olemas stiili, mida see noor daam välja kanda ei suuda?

Foto: Vida Press

Näitleja Yara Shahidi soengu muudab trendikaks sirge ja otse pea keskel asuv seitel.

Saa ka teada, missugune seitel sobib sulle kõige paremini!

Foto: Vida Press

Kerry Washington on elav näide sellest, et supersärav õlgadeni ulatuv soeng on koos tukaga ülistiilne.

Foto: Vida Press

Soovid oma soengut veelgi mitmekülgsemaks muuta? Võta eeskujuks Emma Stone, kes on otsustanud küljetuka kasuks. See pakub erinevate soengute loomiseks ka tohutult mänguruumi, näiteks jaota see keskelt kaheks või "kaota" tukk, tehes pealaele krunn.

Foto: Vida Press

Heledad salgud lisavad õlgadeni ulatuvale soengule justkui märkamatult tekstuuri ja sära. Aplaus, Chrissy Teigen!

Foto: Vida Press

Õrnad lokid ja balayage on samuti head valikud, kui otsid viise lisatekstuuri lisamiseks. Kate Mara on oma soengusse juuksenõeltega veelgi põnevust lisanud, mis muudab üldpildi ülimalt naiselikuks.

Foto: Vida Press

Punane huulepulk ja tumepruunid juuksed on kombo, mis ei vea kunagi alt. Jessie Ware'i veelgi lühem lõikus toob tugevad näojooned tõeliselt hästi esile. Proovi järele!

Foto: Vida Press

Kas oled juba ammu kadestanud Kim Kardashiani ülisirgeid pikki juukseid (jah, me teame, et need on pikendused, kuid siiski!). Olivia Culpo tõestab, et samasuguse efekti saab saavutada ka lühikeste juustega.