Foto: Scanpix
Paljastavad, peaaegu täiesti läbipaistvad kleidid on juba paar aastat staaride seas suureks hitiks. Et “alastikleit” aga seljas suurepärane välja näeks, on vaja a) laitmatut vormi ja b) nähtamatut aluspesu.

Aluspesu osas on staaride stilistid ühte meelt – see peab olema võimalikult nähtamatu ja muidugi ei tohi sel olla ühtki õmblust, mis võiks kleidile inetuid rante jätta. Tuleb välja, et stilistid eelistavad ka sama brändi aluspesuvalikut – mis puudutab punase vaiba stiili, siis parimaks pesubrändiks on Commando.

Kuulsuste stilist Karla Welch, kelle klientide hulka kuuluvad teiste seas ka Olivia Wilde ja Zooey Deschanel, ütleb, et Commando on iga punase vaiba look'i alus. “See on lihtne ja nutikas väike saladus, mis on kõigile kättesaadav. Tõeline revolutsioon aluspesus!” Teine staaride stilist, Mel Ottenberg, kes stiliseerib ka näiteks Rihannat, nõustub temaga: “Mis puudutab stringe, valin alati just Commando. Neid ei ole näha, isegi siis, kui kleit on täiesti läbipaistev ja ei varja sisuliselt midagi.”

Allikas: Who What Wear