Kristjaana Mere Foto: kristjaana.com
Klassikaline teksamaterjal ei kao moelavadelt kuhugi ning ilmub nii pükste, kleidi, tunkede kui ka jakina ikka ja jälle stiiliveergudele tagasi. Teksamaterjali kandmiseks on võimalusi mitu - vaata, millised on Eesti hinnatud moeblogijate stiilinipid!

Julge lõikega teksakleit lisab riietusele iseloomu - Helene Vetikult (www.uustuus.ee) on rõivaste kombineerimisel nii mõndagi õppida!


Foto: Anete Palmik/uustuus.ee

Kristjaana Mere (www.kristjaana.com) klassikaline teksapükstest ning pintsakust koosnev komplekt on ajatult stiilne ja naiselik!


Foto: kristjaana.com

Blogija Iti-Pätrik Järve (www.itijblog.com) minimalistlik ja sportlik riietus on mugav ning igati moodne!


Foto: itijblog.com

Mustad teksad on alati kindel valik - põnevama komplekti saavutamiseks täienda riietust trendikate aksessuaaridega. Mari-Liis Suvi (www.suvimariliis.ee) näitab, kuidas seda teha!


Foto: suvimariliis.ee

Julge moepiiga paneb selga hoopis teksatunked - Piia Õunpuu (www.bowtiediary.com) näitab, kuidas neid õigesti välja kanda!


Foto: bowtiediary.com

Blogija Anna Elisabeth Vaher (www.annaelisabeth.net) täiendas alati stiilset nahkpükste ja teksasärgi komplekti efektse mantliga.


Foto: annaelisabeth.net

Getri Mitt (www.ciassico.blogspot.com) kaasas teksade juurde ka teised suured moehitid: kaamelikarva mantli, sportlikud jalanõud ning vintage-stiilis käekoti.


Foto: ciassico.blogspot.com

Blogija Grete Link (www.gretelink.com) teab, et teksajakk on sel hooajal trenditeadlik valik. Efekti lisab oskuslikult valitud punane aksessuaar!


Foto: gretelink.com