Foto: Scanpix
Oscaritele suunduvate staaride välimuse taga on maailma parimad stilistid, juuksurid ja jumestajad. Kauniks saab tehtud iga kui viimane staar, kuid mõne neist soeng ja meik on teistest siiski erilisem.

Huvitavatest soengutest jäid silma klassikalise krunni edasiarendused. Näiteks Olivia Wilde’i punutud krunn, mis pärjaks kasvas ja kroonina teda ehtis; Alicia Vikanderi noorusliku poollahtise soengu mänguline krunn; ja Rooney Mara ulmeline kolmikkrunn, mida venipunase huulega suudaks välja kanda ilmselt vaid tema.

Lahtiste juustega püüdis pilke stiilselt minimalistlik Jennifer Lawrence ja endale kindlaks jäänud Margot Robbie, kelle hooletud rannapiiga lokid täiendasid nii näitlejanna kuldset jumet kui õhtukleiti.

Enamik staare otsustas meigiga kindla peale välja minna, isegi šokeerida armastav Lady Gaga. Nii tema kui Charlize Theron otsustasid pronksi ja vase toonides lauvärvi kasuks; Cate Blanchett, Julianne Moore, Emily Blunt ja paljud teised valisid aga veidi dramaatilisema kuid siiski klassikalise suitsusilma.

Kuigi vähestel meist õnnestub väisata sarnaseid gaalasid, on ilumaailma tipptegijate soengud ja meigid suurepäraseks inspiratsiooniks pulmadeks, koolilõpetamisteks või tööüritusteks, ja neid tuleb ilmselt enamusel meist vähemalt korra saabuva kevade jooksul külastada. Nüüd on õige aeg hakata boheemlaslike krunnide ja perfektselt hajutatud lainerijoone tegemist harjutama!

Fotod: Scanpix