Foto: Vida Press
Hall on trendikas, pole mingit kahtlust. Ja olgugi et noorte seas on hall juuksevärv viimastel aastatel erakordselt populaarne, siis imetleme ka neid, kel hall on juba loomulik juuksetoon. Eriliselt paistavad silma aga hoopis järgnevad staarid, kes teavad, et halli juuksevärvi maksimaalselt hästi välja kandmiseks on vaja ka väga head juukselõikust.

Jamie Lee Curtis ja lühike poisipea

Seda juukselõikust on väga lihtne hooldada ja see teeb selle eriti praktiliseks. Suurepärane valik neile, kel on pigem ristkülikukujuline nägu ja pikk kael, nagu Curtisel.


Foto: Vida Press

Diane Keaton ja pikem bobisoeng

Selline juukselõikus sobib väga paljudele ja on endiselt ülipopulaarne. Soengu liikuvus ja see, et juuksed ei tundu liiga sätitud, muudavad kandja hoobilt ka nooruslikumaks.


Foto: Vida Press

Loe ka: Iluvihjed naistele vanuses 50+: lihtsad võtted, mis tõesti toimivad

Blythe Danner ja õlgadeni ulatuvad sasitud lokid

Midagi loomulike lokkide omanikele! Kui oled harjunud siiani oma lokke pigem taltsutama, siis too need nüüd hoopis esile, nagu näitlejatar seda teeb – sea need kohevamaks kasutades näiteks kuivšampooni!


Foto: Vida Press

Emmylou Harrise nägu ümbritsevad järgud

See on nimetatud soengutest hooldamise mõttes kõige nõudlikum – kui sul pole aga midagi igapäevase juuste sättimise vastu ja eelistad just pikemaid juukseid, siis kaalu sellise soengu tegemist! Volüüm, tekstuur ja pehmed järgud lisavad juustele tublisti liikuvust ning nooruslikkust.


Foto: Vida Press

Allikas: Pure Wow