Kelly Sildaru Aspenis võidetud pargisõidu kuldmedaliga. Foto: Argo Ingver
Täna tähistab 18. sünnipäeva maailmameister ja viiekordne X-Mängude võitja Kelly Sildaru, kes usub, et elus kergelt alla anda ei tohi.

Freestyle-suusataja tõdeb Anne & Stiili aastataguses kaaneloos, et talle meeldivad inimesed, kes oma eesmärkide nimel tööd teevad. “Ma imetlen inimesi, kes naudivad, mida nad teevad, ja pingutavad oma sihtide nimel – see on inspireeriv. Mulle ei meeldi, kui antakse kergelt alla. Kõigil on hetki, mil tahaks loobuda, aga nii ei jõuagi kuhugi. Ja julgeda tuleb. Julgeda unistada suurelt,” innustab Kelly.

Noor sportlane teab, et nõrkushetkedel tuleb öö ära magada. “Päike paistab homme jälle. Eks elus olegi nii, et kuni läheb hästi, on kõik tore, aga kui tulevad takistused, siis langeb ka mott. Sellistel hetkedel on eriti tähtis positiivset meelt hoida ja elule mitu võimalust anda, mitte käega lüüa ja mõelda, et aitäh, I’m done, nüüd aitab. Tuleb proovida, proovida, proovida ja kui siis ka midagi välja ei tule, võib kaaluda muutust.”

LOE LISAKS: ANNE & STIILI KAANELUGU | Kelly Sildaru: on olnud hetki, kui olen mõelnud, et mille jaoks ma seda kõike teen...