MyHits Awards Foto: Taavi Sepp
"Mul on olnud seiklusi, kus ma ei tea, kas tulen eluga tagasi, aga kõik on läinud hästi," tunnistab meie supermodell Karmen Pedaru värske Kroonika kaaneloos. Modellindus on andnud naisele põhjust elu pärast karta.

Karmen meenutab ühte pildistamist Londonist väljas ülisuure basseini juures, kus on ka James Bondi filmidele veevõtteid tehtud: "Kui meik ja juuksed olid tehtud, tuli stilist ja ütles: "Karmen, mul on vaja sinuga rääkida. Me ei tahtnud agentuurile ega sulle varem öelda, aga meil on siin ühed loomad. Ega sa ju ei karda neid?" Lähen vaatama ja mida ma näen – kaks suurt püütonit ujuvad basseinis. Ütlesin, et ma ei karda, aga helistasin igaks juhuks agentuuri, et stuudios on püütonid."

LOE LISAKS: EESTI TIPPMODELLID: on fenomenaalne, et nii väikese rahvaarvuga riigist tuleb nii palju nimekaid tegijaid

Agentuuris oldi väga vihased, sest sellistest asjadest peab neid teavitama. Karmen otsustas siiski pildistamise ära teha, kuid peagi läks olukord kriitiliseks. "Olin viimase võtte ajal paadiga keset basseini, püüton kaelas, kui tundsin, et loom kangestus mu käte ümber. Ma ei saanud teda enam liigutada, tal oli selline jõud! Samal hetkel hakkas ta roomama ümber minu keha, et mind kägistada. Kõik nägid seda pealt, fotograafi assistent hüppas kohe basseini, et lükata paat püütoni omanikuni, kes tegi maole rahustava süsti," räägib Karmen jubedast kogemusest. "Ma ei ole elus niimoodi kartnud oma elu pärast! See oli sekundite mäng."

Loe rohkem Karmeni lapsepõlvest, modellitööst ja värskest armastusest Kroonika avameelsest intervjuust siit!

Foto kõnealuselt pildistamiselt Jaapani Vogue'ile: