Foto: Indrek Galetin
Täna avaldas Itaalia Vogue veebilehekülg www.vogue.it Londonis elava fotograafi Indrek Galetini töö – taoline kajastus on fotograafile suureks tunnustuseks.

“Mul on Itaalia Vogue'i veebis konto, kuhu sisse logides juhuslikult avastasingi, et üks minu fotodest on Vogue'i toimetajate poolt aktsepteerinud ja seejärel minu online-portfooliosse lisatud. Loomulikult oli see kena üllatus ja mulle äärmiselt suur au. Olen sellest momendist väga kaua unistanud ja ei suuda oma silmi uskuda, et nüüdseks on see täitunud,” jagab Indrek Catwalkiga oma heameelt.

Nimelt pakub Itaalia Vogue uute talentide leidmiseks fotograafidele võimalust luua oma keskkonda portfoolio, mis on Vogue'i toimetajate poolt heaks kiidetud. Parimaid töid tuuakse esile lisaks veebile ka moepiibli printversioonis. Indreku sõnul on tema suur eesmärk fotodega ka moepiibli paberväljaandesse jõuda.

Vogue.it-s avaldatud foto on osa fotoseeriast, mis jäädvustati kevadel. “Tegime selle koostöös Ungarist pärist meikariga Ety Make Up (Eszter Hercsik), kellega olen juba mitu aastat koostööd teinud. Eszter on üks parimaid meikareid Londonis, keda saan kinnisilmi usaldada,” tutvustab Indrek.

“Tahtsime proovida midagi täiesti uut ja otsustasime Eszteriga, et loome oma loomingulise versiooni filmile “50 Shades of Grey”. Modelli keha värvimiseks ning meigi ja soengu tegemiseks kulus päris mitu tundi, aga oleme tulemusega ülimalt rahul.”

Fotol Indrek Galetin. Foto: Erakogu