Olivia Palermo. Foto: Scanpix
Juuksesirgendajad on paljude naiste jaoks asendamatud – nendega saab sirgeks “võluda” loomulikult lokkis juukseid, keerutada ilusaid lokisoenguid ja muidugi, sirgendada efektselt sirgeks juba niigi sirgeid juukseid. Paljud kurdavad aga, et juuksesirgendajate kasutamine muudab nende juuksed õhukeseks ja et need röövivad juustest igasuguse kohevuse. Viimases võib süüdistada ühte teatud viga.

Perfektselt sirgeks soenguks vajad juukseklambreid, sirgendajaid ja kerget juukselakki. Jälgi, et juuksed oleksid enne sirgendamise alustamist kuivad ja et oleksid neisse piserdanud spetsiaalset kuumakaitsetoodet.

Jaota juuksed õhukeste salkude kaupa eraldi võrdsetesse jaotustesse ja kinnita need juukseklambritega. Sirgendamiseks võta salgud järjest lahti – põhjus, miks sirgendada korraga väikest salku, peitub selles, et nii jaotub kuumus ühtlaselt juusteni ja piisab juba ühest tõmbest. Ja nüüd kõige olulisem! Ära pigista sirgendajaid juustest läbi tõmmates täiesti kinni – vastasel juhul muutuvadki juuksed sirgendamise käigus “luduks”. Hoides sirgendajaid veidi lahti, kindlustad, et juuksed jäävad pärast sirged ja ka kohevad. Kui oled kõikide juuksesalkudega sama korranud, pihusta juukseharjale veidi kerget juukselakki ja tõmba hari juustest läbi. Oledki minekuks valmis!

Allikas: Pure Wow