XXVI LAULU- ja XIX TANTSUPIDU Foto: Ardo Kaljuvee, Photo: Ardo Kaljuvee
Endine peaminister, praegune Riigikogu liige Taavi Rõivas (39) ja tema lauljannast abikaasa Luisa Värk (31) avaldasid tänases Kroonikas, et nende pere saab kevadel lisa. Kuidas aga nende suhe alguse sai? Mida paar teineteise juures hindab?

Rahulikult, ei olnud ülepeakaela armumist esimesest pilgust. Kümme aastat tagasi, pärast tutvumist Leigo järvemuusikakontserdil hakati koos väljas käima. "Meil läks see algus päris pikale. Mulle meeldis, et Taavi oli džentelmen, hästi hooliv ja hoolitsev," rääkis Luisa Anne & Stiili 2015. aasta detsembrinumbris. "Olen harjunud, et pigem ise hoolitsen teiste eest, nii et uus olukord oli mulle nii võõras! Üks vanem sõbranna ütles: "Kui sa teda nüüd tõsiselt ei võta, oled täitsa loll." Mind hämmastas, et keegi viitsib igal mu kontserdil käia ja minu pärast natuke rohkem teha."

Paar on teineteisest õnneliku kooselu jaoks piisavalt erinev. "Mina olen elav, lähen kohe põlema. Taavi on rahulik, kaalutletud, enne mõtleb, kui ütleb. Tal on hästi hea lause – ta ütleb, et ei ole minuga mitte kunagi tülis. Kui meil on vaidlus, siis ilmselgelt mina vaidlen – suures osas iseendaga." Just Luisa iseteadlikkus Taavit köidabki. Mehe meelest on nende koospüsimise alus see, et tulised vaidlused võidab alati Luisa.

"Esimesel kohtumisel jäi ta mulle silma kui iseloomuga tüdruk," ütles Taavi. "Temas on heas tasakaalus nii magusaim suhkur kui ka kangeim tšillipipar. Väga imetlen ta kannatlikku meelt – ega tal minu kõrval ülemäära lihtne ole."