Scanpix
Brad Pitt võiks saada ametliku auhinnahooaja humoristi tiitli. Nimelt viskas näitleja BAFTA galal nalja prints Harry ja Meghan Markle'i otsuse üle Kanadasse kolida.

Brad Pitt pälvis BAFTA galal parima kõrvalosa tiitli filmi eest "Ükskord Hollywoodis", kuid polnud ise Londonis kohal, et auhinda vastu võtta. Tema eest läks auhinnale järele näitlejanna Margot Robbie, kes ühtlasi ka Bradi tänukõne ette luges.

"Brad ei saa perekondlikel põhjustel täna õhtul siin olla, nii et ta palus mul oma kõne ette lugeda," tegi Robbie sissejuhatuse. Bradi kõne algab sõnadega: "Tere, Suurbritannia! Kuulsin, et olen nüüd vallaline. Tere tulemast klubisse!"

Pärast humoorikat viidet Suurbritannia lahkumisele Euroopa Liidust ja tänusõnade edastamist räägib Brad, et nimetab oma auhinna Harryks, sest on väga elevil, et ta endaga Ühendriikidesse kaasa võtta.

Potentsiaalne piinlik hetk? Prints William ja Cambridge'i hertsoginna viibisid samuti publiku seas. Ometi võeti nali hästi vastu.

Praeguste andmete kohaselt elab kuninglik paar küll Kanadas, kuid liiguvad jutud, et prints Harry ja Meghan Markle veedavad aega ka Californias.

LOE LISAKS: FOTOD | Taaskasutus ja glamuur käivad käsikäes: vaata, milliseid kleite kandsid tuntud inimesed BAFTA punasel vaibal

SAG auhinnagalal tunnustati Brad Pitti samuti parima kõrvalosa preemiaga filmi eest "Ükskord Hollywoodis" ja tänukõnes viskas näitleja nalja, et saab selle saavutuse oma Tinderi profiilile lisada.

Allikas: Vogue