Scanpix
Meghan Markle eelistab tihtipeale kanda sõnumitega ehteid. Seekord valis hertsoginna eriti südamliku tekstiga kaelaehte, mis sobib väljendama armastust nii prints Harry kui ka kuningliku paari poja Archie' vastu.

Möödunud neljapäeval Londonis National Theatre'is visiidil käinud Meghan Markle kandis kaelas Sophie Lisi disainitud kuldset medaljoni nimega Love Pendant.

Ehtedisainer Sophie Lis jagas Instagramis suurt rõõmu, et hertsoginna tema loodud ehte valis ja avaldas kaelakee südamliku sõnumi.

Nimelt on medaljonile graveeritud prantsuskeelsed väljendid "qu'hier" ja "que demain", mis tõlkes võiks tähendada "armastan sind iga päev rohkem: rohkem kui eile, vähem kui homme". See on rida 19. sajandi Prantsuse poeedi Rosemonde Gerardi luuletusest "The Eternal Song".

Pole kindlalt teada, kas kaelaehe on kingitus Meghanile prints Harry poolt või on see pühendatud hoopis kuningliku paari pojale Archiele.

Meghan on varasemalt kandnud poja auks näiteks A-tähe ripatsiga kaelaehet ja prints Harry sünnipäeva puhul mehe sodiaagimärgi, Neitsi, kirjaga ripatsit.

Allikas: Hello Magazine