Kadri Kruusi looming
Ihkate oma välimust kiirelt muuta, kuid soengumuutuseks napib julgust ning uute rõivaste jaoks võimalusi? Kõige lihtsam on vahetada välja aksessuaarid – erinevad käekotid, kõrvarõngad ja kaelakeed löövad särama ka kõige tagashoidlikumad komplektid. Head katsetamist!

Mis puudutab ehteid ja käekotte, siis taandub kõik stiilile. Kuid olenemata sellest, kas eelistate põhjamaist minimalismi või säravaid kristalle, ei saa oskusliku kombineerimise puhul teised aru, kas kannate disainerite loomingut või näiteks kiirmoekettide aksessuaare. Ja loomulikult on üks ilus aksessuaar on suurepäraseks kingutuseks nii endale kui ka kõige kallimale. Siin on mõned ideed.

Efektne käekott

Käekott on enamuse naiste nii praktiline kaaslane igapäevaselt kui ka peoõhtutel, seega miks mitte just nüüd mõlema puhul veidi edevamate eksemplaridega uhkustada. Detsember on täis pidulikkust ja mitte vaid õhtutel – kui teie käekotiriiulis sisalduvad vaid tagasihoidlikud klassikud, siis on nüüd viimane aeg see mäng uuele tasemele viia!

Et eriti silmapaistvad aksessuaarid maksimaalselt esile tõuseksid, tasub riietust võimalikult lihtsana hoida. Klassikalised igapäevased kombinatsioonid nagu tumedad teksad ja valge triiksärk või must kardigan ja retuusid lasevad sellisel Kadri Kruusi loodud disainerkotil ka argipäevamiljöös täies hiilguses särada. Nahast käekott 350.- (www.kadrikruus.com)

Embassy of Fashioni moemaja moekunstnik Riina Põldroosil valmis värske kleidikollektsiooni juurde spetsiaalne pidulike käekottide valik, mis on õhtukleitide juurde suurepäraseks lisandiks. Ent mitte ainult – säravad kotid on väga trendikad ja pakuvad lõputult kombineerimisvõimalusi (sobides näiteks teie kõige lihtsama väikese musta kleidiga!). Käekotte on erinevates toonides ja need on valmistatud kvaliteetsest Itaalia päritolu nahast. Hind olenevalt mudelist 200-250.-, käekotid on müügil Embassy of Fashioni ateljeepoes Tallinnas aadressil Tatari 6.

Kui olete väikese peokoti otingul, tutvuge esmalt kohalike disainerite loominguga – paljud neist on isegi põnevama disainiga kui maailmakuulsate brändide kaup. Kuidas teile meeldib selline, punane ja kuldsega jõuluhõnguline käekott? Jukocute'i käekotivalik on saadaval detsembris Oksana Tanditi esindussalongis Eesti disaini pop-up poes (Tallinn, Tornimäe 5). Hind 365.-

Teemandid on tüdruku parimad sõbrad? Julgeme kahelda – heitke pilk ehtekunstnike loomingule ja ka ehtelettidele ning avastage ka endale uued parimad sõbrad.

Need konjakitooni kiviga väljapeetud kõrvarõngad lisavad välimusele tubli annuse elegantsi ja pidulikkust. Monton 9,95

Tanel Veenre värske ehteseeria Ginko muudab eriliseks fakt, et seeria kõrvarõngad on kahtpidi kantavad – ühtpidi kandes on tegemist väärispuidust kõrvarõngastega, teistpidi kandes loote värvilise ning metalse look'i. Tõeline kaks-ühes moeleid! Tanel Veenre 75.- www.tvj.ee

Moekunstnik Tiina Talumehel on valminud naiselikud kristallkõrvarõngad, mis sobivad suurepäraselt naiseliku aktsendina nii jõuluõhtul kui ka uusaastaööl kandmiseks. Veelgi enam, tegelikult on ju ajatu kristalli ja hõbeda kooslus igal aastaajal moes. Hind 25-50.- Ehted on saadaval Tiina Talumehe moestuudios Tallinnas aadressil Rotermanni 5/Roseni 10.

See Ivo Nikkolo kaelakee on heaks näiteks, et silmatorkavaid ehteid sobib kanda ka näiteks asjalikus kontoris – kõik taandub ehte minimalistlikule disainile. Ivo Nikkolo 89,90

Naine, kes kannab üht musta pärlit, mõjub maagilisena ja ligitõmbavalt. Jah, vähem on mõnikord rohkem... Mosaic 9,95

Kodumaine New Vintage by Kriss on viimaste aastate jooksul kujunenud üheks Eesti naiste lemmikehtebrändiks. Hea uudis – ehtedisaineril on äsja valminud kaks uut kaelakeedisaini. Fännate tema ehteid? Jõulud on just hea ettekääne oma ehtekollektsiooni lisa soetada! Black Caviar 249.-

Allikas: Laupäevaleht LP