Liisa Puusepp
“Selle aasta märtsis raputas koroona meid lahti mugavustsoonist, sundides pidurit tõmbama ja lukustades meid kodusesse vangistusse (või stuudioüksindusse nokitsema). See kogemus andis võimaluse vaadata elule uue nurga alt ja puudutas sotsiaalset närvi,” selgitab ehtekunstnik Tanel Veenre, miks ta otsustas avada veebis heategevusliku suunaga keskkonna.

“Sulgedes raske südamega oma Embassy of Fashioni esinduspoe, otsustasime kohe, et vajutame jõulisemalt oma veebipoe pedaali ja annetame kõigilt ostudelt 20% toidupangale. Meie ümber, tõenäoliselt lähemal kui arvame, on inimesed, kelle jaoks lauake-kata-end pole iseenesestmõistetavus,” räägib disainer, kes kogus koroona ajal puudust kannatavate perede tarvis oma austajate abiga enam kui 2000 eurot.

Maikuus tuli Tanel Veenre Jewellery välja erikollektsiooniga sihtasutuse Minu Unistuste Päev toetamiseks, et aidata täide viia raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi. Nüüdseks on unistuste elluviimiseks kogutud enam kui 1000 eurot. “Võimalus peegeldada maailmale tagasi head, mida oleme ise kogenud, on tegelikult privileeg. Oleme südamest tänulikud kõigile, kes on aidanud koos meiega aidata,” tänab disainer kõiki häid ehtekunsti armastajaid.

Tanel Veenre kaubamärgil on enam kui 50 toodet, mille müügist veebipoes läheb 20% heategevusse.

Vaata lisaks videot, kus ehtekunstnik kergitab suure moevaatemängu eel saladuseloori!

Praegu toetab Tanel Veenre järgmisi organisatsioone: SA Minu Unistuste Päev, SA Kiusamisvaba Kool, MTÜ Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit, SA Noor Ehe, MTÜ Lapsele Vanemad.