Foto: Vida Press Vida Press
See, et kannad oma näonaha eest paremat hoolt, on üks parimaid võimalikke uusaastalubadusi. Jagame sinuga selle teekonna kolme esimest sammu.

Vaata üle oma näopuhastusrutiin. Selle asemel, et nahka igal hommikul ja õhtul sama tootega puhastada, piisab ka sellest, kui pesed nägu põhjalikult vaid õhtuti. Sel juhul kasuta näopuhastusõli või-palsamit, et eemaldada põhjalikult jumestus ja samal ajal nahka ka niisutada. Mida enam sinu nahk vananeb, seda vähem toodab see loomulikku rasu. Just seetõttu võib kahekordne pesemine mõjuda pigem kahjulikult kui kasulikult.

Ära piirdu niisutamisel vaid näonahaga. Millele nüüd rohkem tähelepanu pöörata? Kaelale, dekolteele ja kätele. Nendes piirkondades on nahk loomulikult õhem, kuivem ning ka esimesed vananemisilmingud on just seal nähtavamad. Kasuta niisutavat kreemi kaks korda päevas, et garanteerida säravalt nooruslik nahk.

Kasuta iga päev päikesekreemi. Ükskõik, kas sajab vihma või särab päike, sa veedad päeva toas või õues või käid vaid kümneks minutiks koera jalutamas. Päikesekreem aitab vältida enneaegset vananemist ning kaitseb sinu nahka aastaringselt, sest päike ei tee nahale liiga vaid suveperioodil.

Allikas: PureWow