Inga ja Toomas Lunge Karramel Stuudios Foto: Anni Õnneleid
Mehed, kas tunnete samuti oma naised ära?

"Inga on veendunud, et naine peab ise kõigega hakkama saama, ja sellega on mul mõnikord päris raske leppida. Kui ta on juba haamri ja trelli haaranud, siis neid on tema käest suhteliselt raske kätte saada," iseloomustab Toomas Lunge naerdes oma abikaasa Inga Lunget.

“Inga on äärmiselt loominguline ja ta üllatab mind pidevalt, kui millestki vaimustusse satub. Kui ta mõne uue valdkonnaga tutvust teeb, siis läheb ta sellesse sügavuti ega jäta enne, kui on seda täielikult mõistnud. Tean vähe inimesi, kelles pulbitseb korraga nii palju erinevaid ideid. Ta võib olla ülimalt analüütiline, samal ajal äärmiselt loominguline," räägib Toomas.

"Oleme Ingaga väga palju koos ja elame tõesti ühist elu – mõtleme palju asju koos läbi, esineme ja sõidame palju ringi. Me oleme temaga tiim. Olen väga rahul ka sellega, et suur osa avalikkusest ongi hakanud meid koos võtma. Minu meelest see on hea, sest koos oleme tugevamad. Olen Ingaga väga õnnelik ja ta on kingitus tervele planeedile, meile kõigile!” ütleb mees lõpetuseks.

Loe Anne & Stiili juulikuu kaanelugu Inga Lungega siit!