Milena Urvantseva Louis Vuittoni FW20 sõul Scanpix
Eile sai punkti kevadine Pariisi moenädal, kus tegi ajalugu Eesti päritolu modell Milena Urvantseva, kes sõlmis esimese kodumaise modellina eksklusiivse lepingu Louis Vuittoni moemajaga, mille kohaselt on ta ülemaailmselt broneeritud ainult kõnealuse brändi sõudeks.

Urvantsevat esindava kodumaise modelliagentuuri SAGE Management üks omanikest Aleksei Benuchi sõnas, et Milena oli väga tubli juba eelmisel moenädalal, kus demonstreeriti naiste 2020. aasta kevadsuviseid kollektsioone. "Ta avas näiteks selliste brändide sõud nagu Missoni ja Peter Pilotto, kõndis viimase modellina Margaret Howelli sõus ja osales ka mitmetes teistes sõudes, sealhulgas Louis Vuittoni omas. Brändile meeldis Milena väga ja nii võtsid nad meiega kohe pärast oma sõud ühendust, et pakkuda Milenale 2020. aasta sügistalviste sõude jaoks eksklusiivset worldwide lepingut."

Benuchi selgitab, et worldwide exclusive leping tähendab seda, et modell on ülemaailmselt broneeritud ainult kõnealuse brändi sõudeks. Selline võimalus tähendab modellile karjäärialaselt palju ja garanteerib talle koha järgmiste hooaegade parimates sõudes. Tavaliselt valivad brändid eksklusiivse lepinguga kõigest 2-3 tüdrukut agentuuridest üle maailma.

SAGE Management'i puhul tasub välja tuua, et erinevalt paljudest teistest agentuuridest ei tööta nad koos kolmandate osapooltega, vaid modellid broneeritakse otse kliendi poolt. Agentuur kuulub Aleksei Benuchile ja Kristina Varesele.